0670/641-29-69 iskola@remenyikzs.hu

Dolgozóink

Név Szak Beosztás Elérhetőség
Iskolavezetés
Csesznok Róbert földrajz-testnevelés igazgató csesznok.robert@remenyikzs.hu
0670-331-1556
Koósné Szabó Boglárka kémia-német nyelv igazgató helyettes, idegennyelv-tantágykategóriát oktató szabo.boglarka@remenyikzs.hu
0630-160-0163
Albertné Forgó Katalin matematika-informatika, programtervező informatikus igazgató helyettes, szakmai oktató, szakmai munkaközösség vezető albertne.katalin@remenyikzs.hu
0630-160-0164
Oktatók
Antal Annamária magyar nyelv és irodalom- ének zene közismereti tantárgyat oktató antal.annamaria@remenyikzs.hu
Bótáné Derzsi Anita német nyelv idegennyelv-tantágykategóriát oktató derzsi.anita@remenyikzs.hu
Gálné Kassai Mária angol nyelv idegennyelv-tantágykategóriát oktató galnekassai.maria@remenyikzs.hu
Garamhegyiné Barczi Éva matematika-fizika közismereti tantárgyat oktató garamhegyine.eva@remenyikzs.hu
Geda Gáborné Tarjányi Mária biológia-földrajz közismereti tantárgyat oktató tarjanyi.maria@reenyikzs.hu
Hajdú Katalin történelem, igazgatásszervező közismereti tantárgyat oktató hajdu.katalin@remenyikzs.hu
Juhász Ferenc Gyula közgazdász-informatika szakmai oktató juhasz.ferenc@remenyikzs.hu
Kis Zoltánné Kecskeméti Kornélia Márta közgazdász- mérnök tanár szakmai oktató kecskemeti.kornelia@remenyikzs.hu
Kovács Éva magyar nyelv és irodalom közismereti tantárgyat oktató, DÖK-t segítő oktató, Osztályfőnöki munkaközösség-vezető  kovacs.eva@remenyikzs.hu
Kovács Gábor informatika szakmai oktató, rendszergazda kovacs.gabor@remenyikzs.hu
Kovács Tibor informatika szakmai oktató kovacs.tibor@remenyikzs.hu
Mészáros Krisztina matematika – informatika közismereti tantárgyat oktató meszaros.krisztina@remenyikzs.hu
Örkényi Ferenc György informatika szakmai oktató orkenyi.ferenc@remenyikzs.hu
Sallai Tibor Lajos közlekedési ágazat szakmai oktató sallai.tibor@remenyikzs.hu
Szabó Tamás informatika szakmai oktató szabo.tamas@remenyikzs.hu
Szabóné Zay Ilona történelem – angol nyelv közismereti tantárgyat oktató zay.ilona@remenyikzs.hu
Tóth-Török Erika Csilla testnevelés közismereti tantárgyat oktató torok.erika@remenyikzs.hu
Óraadó oktatók
Bartókné Tolnai Katalin pedagógia óraadó tolnai.katalin@remenyikzs.hu
Bocsi Éva gyors és gépírás óraadó bocsi.eva@remenyikzs.hu
Dobó Veronika magyar nyelv és irodalom- művészettörténet óraadó dobo.veronika@remenyikzs.hu
Szekeres Zita pedagógia, pszichológia óraadó szekeres.zita@remenyikzs.hu
Tartósan távollévők
Juhászné Szabó Kata magyar nyelv és irodalom – ének zene közismereti tantárgyat oktató szabo.kata@remenyikzs.hu
Iskolatitkár
Mészáros Zsoltné munkaügyi előadó pasztor.piri@remenyikzs.hu
Orsó Lilla adminisztrátor orso.lilla@remenyikzs.hu
Kriston Jennifer iskolatitkár kriston.jennifer@remenyikzs.hu
Takarítók
Dobozi Jánosné
Gyarmati Katalin
Nagy Gyuláné
Tóth Lászlóné
Karbantartó
Kiss János
Portás
Püspöki Vendel