0670/641-29-69 iskola@remenyikzs.hu
Ideiglenes felvételi rangsor

Tisztelt Szülők!
Kedves Felvételiző Diákok!

Az intézményünkbe beérkezett jelentkezési lapok feldolgozása, adatrögzítése megtörtént. Ennek alapján a az alábbi linken megtekinthetik az iskolánkba jelentkezett tanulók ideiglenes rangsorát tagozatkódonként.
Iskolánk felvételi eljárásában nincsen szóbeli vizsga.
2023.03.21-22-én lehetőségük lesz a jelentkezési lapon megadott sorrenden változtatni, valamint új tagozatot felvenni azon iskoláknál, ahova már adott be jelentkezést. Ezt követően 2023. április 13-ig fog iskolánk honlapjára kikerülni a módosítások alapján kiegészített végleges rangsor.

A felvételt nyert tanulók listája 2023.04.21-e után lesz látható.


Közlekedés és szállítmányozás


Informatika és távközlés


Gazdálkodás és menedzsment

Megszakítás